Міліція визнала невинним директора, звинуваченого у корупції

0

eko_korupcia

Біляївські правоохоронні органи дійшли до висновку, що директор Нижньодністровсього національного природного парку Н.В. не винен у корупційних схемах.

Одеський еколог Івар Русєв повідомив, що ще на початку травня 2015 року від трьох екологічних організацій була направлена заяви начальнику ГУ МВС України в Одеський області Катеринчуку І.П., а також голові Одеської ОДА Палиці І.П.

«Вважаємо, що в діях адміністрації Нижньодністровського НПП вбачаються приховування об’єктивної інформації з організації та виконання протипожежних викосили в зоні 41-50 км автотраси Маяки-Паланка, а також, ймовірно, дії корупційного характеру, пов’язані з ігноруванням необхідних протипожежних викосили на догоду комерційної заготівлі очерету … Просимо притягнути винних до відповідальності», – повідомлено в заяві.

Через стільки часу активісти отримали нарешті відповідь, в який зазначено, що директор не винен, правопорушень не встановлено та був зроблений висновок списання матеріалів справи.

«Мало того, що працівники Біляївської міліції« Волинь »кілька місяців, не провівши реальних слідчих дій, після чого списали матеріали справи, то і в результаті їх злочинній бездіяльності, можна констатувати, що вони стають фактичними співучасниками корупційних зв’язків», – упевнений еколог.
Loading...Залишити коментар