Міліція збирається розікрасти гроші, призначені для добровольчого батальйону «Шторм»

1

ACAB8

Спробою розікрасти волонтерські гроші, вважає активістка Аліса Пивоварчик, є рішення керівництва МВС України в Одеській області перенаправити 2 мільйони гривень з обласного бюджету, які були вибиті волонтерами на потреби добровольчого батальйону «Шторм».

Міліцейські чиновники вирішили, що ці гроші краще пустити не на бронежилети та речі першої необхідності, а на ремонт казарм, що знаходяться під Одесою.

«Одеське обласне МВС відзначилося. Нашим громадським працівникам вдалося через комісію облради пролобіювати виділення 2 млн грн на потреби батальйону «Шторм» — йому потрібне екіпірування та речі, які волонтери не зможуть купити в потрібній кількості, наприклад, спеціалізоване технічне обладнання. Представники МВС, в підпорядкуванні якого знаходиться батальйон, терміново зажадали витратити ці гроші на ремонт казарм на «6-му кілометрі». Тобто, замість потрібних, як повітря, бронежилетів і систем зв’язку, вони збираються фарбувати і шпаклювати будівлі десь глибоко в тилу», — написала на своїй сторінці у Facebook активістка.

Також, в одному з коментарів Аліса вказує, що Геннадій Даскевич, про якого говорять, як про давнього корупціонера, сказав: «На 2 млн грн, які ви вибили з облбюджету для батальйону «Шторм», ми будемо ремонтувати (швидше красти, — коментує активістка) роздовбані казарми на 6 км від Одеси. А техніку та екіпіровку бійцям на передовій нехай волонтери дістають».

Виникає запитання, для чого потрібні державні органи, якщо саме вони заважають забезпечувати армію, а потім ще й роблять винними активістів та волонтерів?
Loading...1 коментар

  1. Василий on

    А что вы хотите? Вы забыли в каком государстве живете? Правательству все равно, что будет с людьми. Лишь сплошная жажда наживы. Неужели не понятно, что либеральными методами ничего не изменить?

Залишити коментар