Мінфін так і не зміг провести повноцінну верифікацію - Перший Соціальний

Мінфін так і не зміг провести повноцінну верифікацію

0

socialni_vyplaty

Міністерство фінансів так і не отримало доступ до всієї інформації, яка була потрібна і не провело верифікацію соціальних виплат у повному обсязі.

Про це пише в своїй статті для “Дзеркала тижня” Інна Ведернікова.

В числі недоотриманого — реєстр цивільних станів, реєстр транспортних засобів, реєстр виборців, реєстр перевірки власників паспортів. За її інформацією, жодних списків одержувачів соціальної допомоги від ключового Міністерства соціальної політики у Мінфіну теж немає. Ні інвалідів, ні одержувачів регресів та ін., крім списку ВПЛ, в якому продовжується “якась загадкова ротація”.

“Так, після травневих рейдів Мінсоцу було вичищено 450 тис., як нам казали, “липових” переселенців. Однак буквально через два тижні після заходу, кількість ВПО якимось загадковим чином знову повернулася в точку 1 млн 700 тис. осіб. Ба більше, вже протягом 3—4 місяців Мінфін щомісяця отримує 120—170 тис. нових переселенців. При цьому незрозуміло, куди зникають старі. І як узагалі з’являються ці нові, якщо старі не зникають, а цифра 1 млн 700 тис. залишається стабільною? Щось у них там як і раніше “не літає”, – йдеться в статті.

Нагадаємо, у березні Міністерство соціальної політики спільно з Міністерством фінансів розпочало верифікацію соціальних виплат з метою виявлення осіб, котрі отримують соціальну допомогу від держави без підстав.

У ході перевірки раніше вже виявили майже півмільйона “пенсійних туристів”, однак пізніше частині повернули виплати.
Loading...Залишити коментар