Міністерство енергетики та вугільної промисловості порушило закон

0

shahtari

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець звинуватив Міністерство енергетики та вугільної промисловості в порушенні закону.

Про це профспілковець написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Міненерговугілля в односторонньому порядку, без передбаченого чинним законодавством залучення до цього процесу профспілкових організацій та, порушивши принципи соцдіалогу, доопрацьовувало проект розпорядження Кабміну «Про схвалення Концепції Державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості до 2020 року».

Незалежна профспілка гірників України, яка є підписантом Галузевої угоди навіть не була поінформована міністерством про доопрацювання цього проекту розпорядження і не отримувала тексту доопрацьованого галузевим міністерством проекту Концепції. Це – пряме порушення пункту 4.12 та додатку 1 діючої Галузевої угоди.

Така утаємниченість підготовки наводить на думку, що й цей варіант Концепції, як і попередній, яким планувалося зупинити чи закрити 11 шахт із 32-х, розташованих на території, підконтрольній українській владі, не передбачає збереження робочих місць», – написав Волинець.
Loading...Залишити коментар