Міністерство розрахувало, як визначати субсидії для українців, що не мають доходів - Перший Соціальний

Міністерство розрахувало, як визначати субсидії для українців, що не мають доходів

2

subsidii

Українцям, які не мають доходів, для отримання субсидії будуть умовно враховувати дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів.

Про це під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, пише “Укрінформ”.

“Громадянам, які не мають доходів для розрахунку субсидії, буде враховано умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 травня 2016 року – 2900 грн)”, – пояснив Мущинін.

За його словами, державою було зроблено крок назустріч тим людям, які орендують житло.

“Такі сім’ї, на підставі договору найму (оренди) житла, теж можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги. Варто наголосити, що наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії”, – йдеться у повідомленні.
Loading...2 Comments

  1. Гость on

    А лохи-бюджетники с 4 тыс, за которые горбатятся с утра до вечера, будут оплачивать через налоги субсидии для этих граждан без доходов. Без доходов официальных, естественно, поскольку работают без оформления.

  2. Наталия on

    Многие работают официально – получают минимальную зарплату, а остальное в конверте и субсидия будет. А тот , кто простоял на учете в службе занятости,не получив ни одного предложения места работы,( в газете писали, что у нас в городе 39 человек на одно рабочее место) потом сняли с учета и все – ты “багач” , 2900 грн.у тебя есть + пенсия родителя в 1800 грн и субсидия под вопросом. Вот это справедливость!!! Рабочие места надо создавать, а потом тунеядцами людей называть! Правильно говорят: Сытый голодному не поверит.

Залишити коментар