Міністр назвав маніпуляціями заяви про підвищення вартості проїзду залізницею

0

ukrzaliznytsya

Заяви глави “Укрзалізниці” Войцеха Балчуна про підвищення тарифів на вантажні перевезення носять спекулятивний характер, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Тут є багато різних думок. Моя думка, і її поділяє радник прем’єр-міністра пан Міклош, який теж говорив, що на цьому етапі підвищення залізничних тарифів є досить спекулятивною річчю”, – цитує його заяву УНІАН.

На думку Омеляна, перш ніж анонсувати підвищення тарифів, команда Балчуна повинна продемонструвати ефективну роботу, чого в міністерстві поки не спостерігають.

“У міністерстві ми будемо розглядати питання фінансового плану “Укрзалізниці” на 2017 рік, де буде, відповідно, підніматися і питання тарифів, оскільки підняття тарифів, які формують значну дохідну частину для “Укрзалізниці”. Я залишаюся при своїй думці, що “Укрзалізниця” повинна показати за сім місяців роботи нової команди, в чому полягала ефективність, де ми збільшили прибутковість, зменшили операційні витрати, у тому числі, за рахунок корупції. Поки що такої відповіді я не отримав”, – пояснив міністр.

Напередодні керівник “Укрзалізниці” Войцех Балчун заявив, що ціни на квитки для проїзду в залізничному транспорті в 2017 році неминуче зростуть.

Loading...Залишити коментар