Міністр розказав, скільки грошей треба на підняття зарплати - Перший Соціальний

Міністр розказав, скільки грошей треба на підняття зарплати

0

__Viyskovu_chastinu_vidremontuvali_za_blagodiyni_vneski_a_byidzhetni_groshi_bezpidstavno_pererahuvali_pidpriyemcyam__1_2015_09_24_11_17_53

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що для забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати з 2017 року до 3,2 тис. грн до державного бюджету необхідно залучити близько 38 млрд грн.

«Додатково буде залучено до бюджету внаслідок підвищення мінімальної заробітної плати і приблизно така ж сума піде на витрати – 38 (млрд грн)», – сказав він журналістам після додаткового засідання уряду 3 листопада, пише «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман анонсував суттєве збільшення мінімальної заробітної плати вже з початку наступного року – до 3200 гривень. Окрім суттєвого підвищення мінімальної зарплати, українцям збільшать і надбавки до заробітних плат.

Раніше 26 жовтня прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну заявив, що уряд ініціює підвищення прожиткового мінімуму в Україні до 3,2 тис. грн і має намір внести відповідну норму в проект державного бюджету на 2017 рік. При цьому також до рівня 3,2 тис. грн в проекті держбюджету буде збільшено прожитковий мінімум, додав прем’єр.
Loading...Залишити коментар