Мінсоцполітики готує єдину базу переселенців - Перший Соціальний

Мінсоцполітики готує єдину базу переселенців

0

pereselenci

Міністерство соціальної політики готує єдину базу даних внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Вона має бути готова до експлутації до кінця липня.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін

За його словами, така система стане для держави інструментом уніфікованого, ефективного та оперативного обліку даних переселенців, що дозволить ефективніше надавати їм допомогу. Система також буде корисною для волонтерів та благодійних фондів.

“Завдяки своїм технічним характеристикам система має вирішити проблему уникнення випадків одночасного подання ВПО заявок на допомогу в кількох районах або областях України”, – цитує міністра прес-служба відомства.

Там зазначають, що існування єдиною бази покращить взаємодію та співпрацю мі всіма структурами, котрі працюють з переселенцями.

Однак, ЗМІ зазначають, що кошти на створення реєстру були виділені ще два роки тому і зникли в невідомому напрямку.

За даними джерела «Нового Регіону», ще два роки тому на створення єдиного реєстру тимчасово переміщених осіб Міністерству соціальної політики держава виділила значні кошти. Списку переселенців як і раніше немає, а в самому міністерстві навіть не знають, куди поділися гроші.

Нагадаємо, за офіційними даними міністерства Соціальної політики, в Україні станом на 1 лютого число зареєстрованих переселенців перевищила 1 мільйон 704 тисячі осіб. Наголошується, що понад 714 тисяч сімей звернулися за грошовою допомогою. Держава призначила таку допомогу більш 669 тисячам сімей. Між тим, офіційна цифра дуже занижена — вважають волонтери.
Loading...Залишити коментар