Мінюст затвердив порядок перевірки е-декларацій - Перший Соціальний

Мінюст затвердив порядок перевірки е-декларацій

0

petrenk

Міністерство юстиції зареєструвало «Порядок проведення повної перевірки електронних декларацій».

Про це у понеділок, 13 лютого, на своїй сторінці у Facebook написав міністр юстиції України Павло Петренко.

«Відтепер Національне агентство з питань запобігання корупції має механізм для перевірки електронних декларацій та може її розпочати», – сказав Петренко.

Він зазначив, що йому прикро, за те що «за півроку цей документ НАЗК так і не змогли розробити і за них цю роботу довелося виконати представникам робочої групи при Кабміні».

«Найближчим часом робоча група має доопрацювати «Порядок здійснення моніторингу способу життя чиновників». Хочеться вірити, що це буде останній документ, який ми розробляємо замість НАЗК. Продовжуємо слідкувати за роботою НАЗК, щоб вона була публічною, законною та доброчесною», – додав міністр і опублікував копію наказу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що минулого тижня НАЗК остаточно затвердило порядок перевірки електронних декларацій. Голова Агентства Наталія Корчак заявила, що її відомство приступить до роботи з перевірки е-декларацій після того, як порядок буде опублікований і узгоджений з Міністерством юстиції. «Так ми розподіляємо відповідальність між усіма органами. Ніхто не буде критикувати, що Нацагентство розробило порядок, який не може бути реалізований в дії», – пояснила Корчак.




Loading...



Залишити коментар