Міжнародна організація праці цей рік проведе під гаслом «Покоління захищене і здорове»

0

Міжнародна організація праці (МОП) до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначаємо 28 квітня, актуалізує певний аспект з питань гігієни та охорони праці.

Цьогорічний фокус – покращення безпеки та охорони здоров’я молодих працівників під гаслом: «Покоління захищене і здорове».

Повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

За термінологією ООН, молода людина – це особа віком від 18 до 24 років. Це умовна межа переходу людини з дитинства до дорослого життя.За оцінками МОП, категорія молодих працівників є більш вразливою від впливів шкідливих та небезпечних виробничих чинників. Вона менш соціально захищена, оскільки велика кількість молодих людей працює в неформальному секторі економіки. Загалом молоді працівники становлять 15% світової робочої сили.

На жаль, реальні санітарно-гігієнічні умови виробничого середовища в Україні не гарантують збереження здоров’я для будь-якої вікової категорії, а стан на ринку праці є ще й небезпечним взагалі для життя.

Упродовж 2017 року при виконанні трудових обов’язків загинуло 13 молодих працівників, 6 з яких не досягли 20-річного віку. 13 молодим людям не вдалося подолати межу дорослого життя. А нам – не вдалося їх захистити.

Не менш сумним є те, що торік 135 дітей не дочекалися повернення з роботи свого батька, а 12 матері. Прикро, бо ці діти, втративши батьківський захист, в наступні десятиріччя прийдуть на ринок праці.
Loading...Залишити коментар