Мобілізація та псевдо-патріоти в Одесі - Перший Соціальний

Мобілізація та псевдо-патріоти в Одесі

1

titul
Олег Констянтинов, головний редактор «Думской» – одеського сайту новин – опублікував свою думку щодо деяких патріотичних сил у своєму місті.

Констянтинов у своєму повідомленні перечислює моменти, чому хтось йде на війну, а хтось від неї «косить». При тому утримуючись від будь-яких осуджень та оцінок.

Однак, на його думку, у цій ситуації появилась яскраво виражена група осіб, яка є набагато гіршою за тих, хто намагається уникнути мобілізації.

«Ну а хтось робить вигляд, що відданий Батьківщині, і мобілізується так, щоб по-справжньому не служити, але мати право зверхньо поглядати на ще не мобілізованих співгромадян і відбрехуватися від занудної преси. Приймає присягу, отримує військовий квиток і ніби як «несе тяготи», але на відміну від невдах з 28-ї мехнізірованной або 79-ї аеромобільної, робить це вдома, не сильно напружуючись і без відриву від дружин-дітей та цивільних справ. По мені, так це навіть гірше, ніж косити», – пише головний редактор.

Мова йде про нове явище в Одесі, як спеціально створена воєнкоматами рота охорони спеціальних об’єктів, куди так і рвуться всі псевдо-патріоти із різних таких же організацій.

«За документами, всі бійці цієї «роти» є мобілізованими і нічим не відрізняються від тисяч інших громадян, які зоні антитерористичної операції. І військові квитки їм видали, і таке інше. Однак службу вони несуть дещо інакше, ніж інші, що не іменують себе патріотами, не перебувають у відповідних організаціях і не мають можливості домовитися з військовим комісаром. Після присяги військовослужбовців підрозділу відпустили по домівках», – стверджує Констянтинов.
Loading...1 коментар

  1. Кость on

    Ага, кацяпські шовіністи вже і розімріялись, що українські патріоти оставлять Одесу їм на потурання, щоб вони зробили з неї Мухосраньськ Срєднєй Полоси.

Залишити коментар