МОП закликав владу змінити ставлення до робітників

0

У 2010 році під час голосування Катар був удостоєний провести Чемпіонат світу з футболу 2022. За сім років підготовки до чемпіонату Катар шокує жахливим ставленням до працівників, яке привернуло увагу всього світу, пише профспілковий сайт КВПУ.

Починаючи від мізерної заробітної плати до вилучення паспортів, щоб тримати працівників замкнених, та створюючи смертельні умови праці, Катар був названий сучасною рабовласницькою державою. Обурення правозахисних груп, профспілкових організацій та любителів футболу продовжує рости через те, як Катар поводить себе останні сім років, обіцяючи покласти край експлуатації робітників.

У минулому році Міжнародна організація праці (МОП) дала Катару один рік, щоб виконати свої обіцянки, дані робітникам. На нараді МОП наступного тижня розглянуть те, що був досягнутий певний прогрес, але, на жаль, Катар тільки продовжив ланцюжок невиконаних обіцянок.

МОП повідомляє, що Катару доведеться відповідати за це. Крім цього, країна роками відмовляється реформувати систему й фактично блокує міжнародні компанії, які хочуть нормальних умов для працівників.
Loading...Залишити коментар