Мусульмани в Барселоні виступили проти тероризму

0

В Барселоні мусульмани з Каталонії (Іспанія) зібралися на площі Каталонії, де провели мітинг з антитерористичними гаслами. На акцію, яка проходила неподалік від вулиці Рамбла, де нещодавно був здійснений теракт, зібралися понад 2,5 тис. осіб. Вони скандували: “Ні-тероризму. Ні насильству і так миру”.

В руках демонстранти тримали плакати з написами: “Ми теж жертви”, “У тероризму немає релігії” та інші, пише іспанське видання Pais.

На мітингу було ухвалено маніфест, його автори висловили стурбованість позицією народжених в Іспанії дітей мігрантів. “Те, що молода людина, народжена в Каталонії, виступає проти своєї країни або міста, означає, що у нас є проблема, яку ми повинні вирішувати, а не ховати”, — заявили протестувальники.

Нагадаємо, 17 серпня мікроавтобус в’їхав у натовп людей на пішохідній вулиці Рамбла в Барселоні. Водієві фургона вдалося втекти від поліції.

У ніч на 18 серпня в Камбрільсі терористи на автомобілі скоїли наїзд на групу пішоходів, а потім атакували їх з ножами. Поліція відкрила по терористах вогонь на ураження.

У результаті терактів загинули 15 осіб, 13 з яких стали жертвами атаки в Барселоні. Одна постраждала померла в Камбрільсі. Крім того, в автомобілі терористів було виявлено тіло 35-річного іспанця з ножовими пораненнями.

В Каталонії оголосили триденний траур. Відповідальність за теракти взяло на себе угруповання “Ісламська держава”. Тим часом стало відомо, що іспанська поліція навіть не здогадувалась, що винні у теракті мали зв’язки з “ІД”. Слідству вдалося з’ясувати, що ісламісти протягом півроку збиралися в певному місці. За цей час їм вдалося накопичити велику кількість балонів з вибухонебезпечними газами – бутаном і пропаном.
Loading...Залишити коментар