На акціоні не купили жодної з картин Гітлера - Перший Соціальний

На акціоні не купили жодної з картин Гітлера

0
Жодна з п’яти акварелей, що, імовірно, належали пензлю Адольфа Гітлера, так і не були продані під час торгів в аукціонному домі Weidler в Нюрнберзі.
Незадовго до відкриття торгів, на яких мали бути продані картини й предмети інтер’єру, які належали Адольфу Гітлеру, прокуратура ФРН конфіскувала 63 картини, авторство яких приписується лідеру німецьких нацистів. Пізніше п’ять акварелей були все-таки виставлені на аукціон, однак жодна з цих картин так і не знайшла свого покупця. Стартові ціни становили від 19 до 45 тисяч євро.
За словами прес-секретаря аукціонного дому, побоювань, що особлива тема приверне прихильників ідеології неонацизму, у них не виникало. “Наші клієнти – це колекціонери об’єктів мистецтва без злого умислу”, – підкреслив він.
Прокуратура Німеччини порушила справу за підозрою в підробці експертних висновків і спробі шахрайства, після того, як один із мистецтвознавців висловив сумніви щодо авторства полотен, повідомляє прес-служба міністерства юстиції Баварії. При цьому аукціонний будинок, який співпрацював зі слідством, добровільно передав йому суперечливі картини.
Торгівля об’єктами мистецтва епохи “третього рейху” німецьким законом не забороняється. Однак дозволено продавати лише ті роботи, на яких немає нацистських символів.
Loading...Залишити коментар