На День Незалежності протестувальників розганяли газом

0

moldov

В столиці Молдови сьогодні відзначали 25 річницю незалежності країни.

У Кишиневі поруч з офіційними заходами з цієї нагоди відбулися протестні акції незгідних з офіційною політикою правлячої більшості, повідомив «Інтерфакс».

Так на підступах до центральної площі Кишинева зібралося кілька сотень активістів. Вони скандували гасла «Ганьба», «Плахотнюк, не забувай, твій дім – тюрма». Поліція перегородила їм шлях на центральну площу, коли на ній проходила військова техніка Національної армії Молдови, а також військові України, Польщі, Литви, Румунії та Великобританії.

Для розгону мітингувальників поліція застосувала силу і сльозогінний газ.

Перший заступник голови Демократичної партії Молдови, координатор правлячої більшості Влад Плахотнюк у привітанні з нагоди річниці незалежності республіки, закликав громадян «любити Молдавію і вірити в її майбутнє».

Плахотнюк, засудження якого вимагає права і ліва опозиція, написав в суботу в соціальних мережах, що для нього 27 серпня 1991 року «був винятковим днем». «Рівно 25 років тому в Кишиневі писалася історія. Молдавани зажадали право на свою країну, і Молдова була оголошена незалежною суверенною державою», – написав він.
Loading...Залишити коментар