На дні народження Мустафи Наєма побили журналіста - Перший Соціальний

На дні народження Мустафи Наєма побили журналіста

0

Журналіст Василь Апасов написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, що його побила охорона біля клубу Master Club, де святкував день народження народний депутат Мустафа Найєм.

«Відгукнувшись на заклик Мустафи Найєма, який кликав усіх до закладу Master Club на свій день народження, ми прийшли і зустріли опір охорони. Ми відразу зрозуміли, що ми не бажані гості, однак люди, у яких був бейдж охорони повелися агресивно», – зазначив він.

За словами Апасова, охорона закладу перекрила йому вхід до клубу не пояснивши причини.

«Коли я став записувати те, що відбувається на телефон, один з охоронців по імені Ігор вихопив телефон у мене з рук, після чого почали наносити нам удари. Після бійки мені вдалося вихопити телефон назад, відео з якого буде опубліковано», – підкреслив постраждалий журналіст.

Наразі стало відомо, що Мустафа Найєм заперечує свою причетність до побиття Василя Апасова.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Представники Master Club публічно вже підтвердили, що на момент інциденту ні мене, ні моїх друзів в приміщенні не було. Ми покинули заклад до 22:00. Сам захід було абсолютно відкритим. Ніякої охорони у мене немає і ніколи не було», – підкреслив Найєм.

Крім того, парламентарій заявив, що з журналістом вже зв’язався і запропонував йому допомогу. «Він підтвердив, що не має до мене ніяких претензій», – підсумував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Мустафа Найєм.
Loading...Залишити коментар