На Донбасі пікетували гірники

0

npgu

У Краматорську активісти Незалежної профспілки гірників України із державних шахт пікетували Донецьку військово-цивільну адміністрацію. У такий спосіб вони намагалися привернути увагу влади до проблем у вугільній галузі країни в цілому й у регіоні – зокрема, пише профспілковий сайт КВПУ.

Як розповів головний технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко, представницьку делегацію мітингувальників прийняв у своєму кабінеті голова військово-цивільної адміністрації Донеччини Павло Жебрівський.

Він вислухав шахтарів і запропонував провести у січні 2017-го у регіоні зустріч за участю профспілкових лідерів, керівників вугледобувних підприємств, представників місцевої влади та міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. Павло Жебрівський пообіцяв зі свого боку ініціювати такий захід і запросити на нього представника уряду, а до цього економічна служба Донецької військово-цивільної адміністрації обґрунтує можливість і строки забезпечення прибуткової роботи вугільної галузі Донеччини. За словами керівника Донеччини, напрацювання у цьому напрямку вже здійснюються й вони свідчать про його перспективність. Звернеться адміністрація до Міненерговугілля й з приводу погашення заборгованої зарплати шахтарям за 2016 рік та виділення коштів на 2017 рік. Голова військово-цивільної адміністрації Донецької області запевнив, що місцева влада боротиметься за розвиток вугільної галузі регіону, бо вона – основа промислового потенціалу краю.
Loading...Залишити коментар