На Харківщині призвуть до армії 2250 осіб - Перший Соціальний

На Харківщині призвуть до армії 2250 осіб

0

2У травні-липні на строкову військову службу на харківщині призвуть 2250 осіб. Про це розповів журналістам заступник військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Протягом травня – липня 2250 мешканців Харківської області поповнять лави Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту. До цього часу ми зробили все необхідне, і зараз військкомати повністю готові до призовної роботи», – розповів Калгушкін.

На запитання журналістів стосовно можливого виклику до районних військкоматів юнаків, які цього року закінчують школи і збираються вступати до вишів, заступник обласного військового комісара пояснив наступне.

«Генеральним штабом Збройних Сил України передбачається здійснення заходів щодо забезпечення реалізації конституційного права на здобуття освіти призовникам, які закінчують школу в поточному році. Повинен заспокоїти і батьків солдатів-строковиків, яких призвуть найближчим часом: ці хлопці не залучатимуться до антитерористичної операції. Усі мобілізовані отримують грошове забезпечення на рівні з діючими військовослужбовцями. На тих хлопців, яких призвали із запасу, поширюється увесь комплекс гарантій соціального і правового захисту, встановлених законодавством для військовослужбовців Збройних Сил», – розповів заступник обласного військового комісара.

Серед пільг, якими користуються військовозобов’язані, призвані у березні-квітні, названо й те, що час перебування на військовій службі зараховується до їхнього страхового стажу. Після звільнення у запас їм надаватиметься можливість пройти  безкоштовно професійну адаптацію при цивільних чи військових вишах.
Loading...Залишити коментар