На Каннському кінофестивалі покажуть фільм про Майдан - Перший Соціальний

На Каннському кінофестивалі покажуть фільм про Майдан

0

загруженное (16)Новий повнометражний документальний фільм Сергія Лозниці «Майдан» буде представлений в офіційній програмі цьогорічного Каннського кінофестивалю в якості спеціальної події. Про це повідомляє прес-служба організаторів українського павільйону на фестивалі.

«Майдан» — нова документальна робота Сергія Лозниці, знята нещодавно під час кількамісячних протестів у Києві. За словами режисера, для зйомок Євромайдану він перервав роботу над іншим проектом, присвяченим трагедії Бабиного Яру, зйомки якого мали розпочатися влітку 2014 року. «Майдан» був знятий без фінансування, лише однією камерою і з залученням звукорежисера.

Сергій Лозниця — відомий український режисер документального та ігрового кіно, що проживає в Німеччині. Його повнометражний художній дебют «Щастя моє» став першим українським фільмом-учасником головного конкурсу Канн у 2010 році. Він також отримав «Скіфського оленя», Гран-прі «Молодості» як найкращий фільм фестивалю того ж року. А його наступна ігрова стрічка «В тумані» (2012) також була представлена в основній конкурсній програмі в Каннах та отримала нагороду Міжнародної асоціації кінопреси FIPRESCI.
Loading...Залишити коментар