На краматорському підприємстві знайшли вибухівку - Перший Соціальний

На краматорському підприємстві знайшли вибухівку

0

загруженное (5)Спецпідрозділи МВС України, що працюють в зоні АТО, провели обшук на режимному підприємстві Краматорська, що за попередніми даними, може бути підконтрольним сину колишнього Генпрокурора України Віктора Пшонки, Артему Пшонці. Вилучено тротилові шашки, металеві банки з саморобною вибуховою речовиною та отворами для детонаторів, що могли використовуватися для проведення терактів, вогнепальна зброя. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передає прес-служба МВС.

Директором та засновником підприємства є громадянин К, мешканець Краматорська. Основний від діяльності підприємства – виготовлення ювелірних виробів.

В ході обшуку на підприємстві виявлено та вилучено:

1) шашки тротилові у кількості 4 шт, вагою 200 грамів кожна;

2) металеві банки, які заповнені саморобною вибуховою речовиною, у якій зроблені отвори для розміщення детонатору;

3) акумулятор (який можливо призначався для виготовлення вибухового пристрою);

4) газети “Новоросія” випуск № 1 від 25.05.2014;

5) пістолет-револьвер та набої до нього;

6) магазин автоматний;

Встановлено, що вказане підприємство може бути підконтрольним сину колишнього Генерального прокурора України – Артему Пшонці. Інформація перевіряється, йде слідство. Також, за оперативною інформацією, в лютому 2014 року, на цьому підприємстві, було завантажено кілька фургонів з золотом і вивезено, попередньо, в Ростов-на-Дону, РФ.

На даний час працівниками ГУБОЗ МВС України здійснюються заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до злочинної діяльності.
Loading...Залишити коментар