На Луганщині знайшли склад сепаратистів з боєприпасами

0

PM433image007Співробітники Сєверодонецького МВ ГУМВС України у Луганській області виявили в колишньому, так званому штабі сепаратистів, тайник, де зберігалось близько 20 тонн пороху і партія артилерійських боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як виявилося, в житловому районі міста Сєверодонецька, в будівлі проектного інституту азотної промисловості і продуктів органічного синтезу «ГІАП», сепаратисти залишили схованку, коли бігли з м. Сєверодонецьк.

PM38image008

Правоохоронці вилучили порох і боєприпаси з дотриманням всіх правил обережності. Знахідка виявилася дуже небезпечною. Адже в ній було майже три сотні ящиків з порохом, в кожному з яких по 80 кг, а також міні – арсенал з трьох десятків мінометних мін калібру 50 і 82 мм.

В ящиках виявився не просто порох. За висновком співробітників НДЕКЦ ГУМВС України у Луганській області, дана велика партія вибухової речовини раніше перебувала на Луганському патронному заводі, звідки була викрадена терористами в кінці травня цього року.

PM610image009

Як з’ясувалося, раніше, з травня по липень поточного року в приміщеннях проектного інституту, розташованого на території даного хімічного підприємства, знаходився штаб сепаратистів, які тероризували мирних жителів Сєвєродонецька та прилеглих до нього населених пунктів.

В даний час за даним фактом, занесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться процесуальні дії.
Loading...Залишити коментар