На «Майдані-3» праві побились через «сепарський» канал - Перший Соціальний

На «Майдані-3» праві побились через «сепарський» канал

0

atoshnyky

На Майдані Незалежності відбувся конфлікт між активістами «Руху Дмитра Яроша» та активістами «Революційних правих сил» (РПС).

Причиною конфлікту стали журналісти 17 каналу, які чи не єдині повністю висвітлювали подій, що відбувались вчора в центрі Києва. «Ярошівці», звинувативши журналістів у тому, що вони працюють на Кремль, намагались забрати їх у невідомому напрямку. Крім того, праві прихильники Дмитра Яроша розкритикували протести на Майдані. За журналістів-«сепаратистів» вступились активісти РПС, що вилилось у штовханину.

На своїй сторінці у ВКонтакте РПС визнали, що канал дійсно має проросійське коріння.
«Так, канал дійсно стрімив на “Русскую Весну”. І так, його дійсно спонсує сепар Арбузов. Але хіба це послугувало причиною провокації?

Справа в тому, що 17-й – ледь не єдині, хто тоді стрімив події на Майдані та безпосередньо фільмував дії РПС. Таким чином Золотухін – кімнатне цуценя Яроша – вирішило позбавити нас інформаційної підтримки. Або хоча б звинуватити в тому що ми захищаємо сепарів», – написали на сторінці РПС.

Цікаво, що спроба викрадення журналістів 17-го каналу почалась з заяви «ярошівців» про те, що конференція РПС – це спотворення революційної ідеї, а всі їхні дії – це протест заради протесту. Коли ж активісти РПС прийшли на допомогу журналістам і вимагали в провокаторів пояснити свої слова, на що представник Яроша сказав, що вони не мають нічого проти РПС і взагалі вони нічого про них не говорили, лише про 17-й канал.
Loading...Залишити коментар