На місце «декомунізованого» пам’ятника приносять каміння - Перший Соціальний

На місце «декомунізованого» пам’ятника приносять каміння

1

kaminj

В Києві на місці демонтованого пам’ятника «Камінь – зброя пролетаріату» з’явилась акуратно складена гірка каміння.

Виявилось, що каміння символічно приносять ліві активісти, про що повідомляють в соціальній мережі Facebook.

«28 жовтня в Києві було демонтовано скульптуру «Камінь – зброя пролетаріату». На третій день після демонтажу ми анонімно принесли на постамент перший камінь; протягом 40 днів з дня зникнення скульптури ми щодня приносили нові камені і стежили за збереженням попередніх, внаслідок чого на постаменті утворився своєрідний альтернативний динамічний об’єкт мистецтва. На цьому ми оголошуємо перший етап нашого дослідження завершеним. Докладніший звіт плануємо опублікувати найближчим часом», – написав Євгеній Козак.

kaminj2

kaminj3

Нагадаємо, 28 жовтня у Києві на Подолі «декомунізували» пам’ятник «Камінь – зброя пролетаріату», присвячений подіям 1905 року. Тоді в 1905 році під час масових протестів та сутичок з царськими жандармами і військами брали участь сотні тисяч робітників, селян та представників різних політичних сил, що виступали проти царя. Яке відношення робітник, що піднімає бруківку, має до авторитарної держави СРСР, так і незрозуміло, адже з таким успіхом треба «декомунізовувати» всі пам’ятники, які встановлені за радянських часів.

«Очевидно, після оприлюднення декларацій з приватними церквами, творами мистецтва, мільйонними сумами на рахунках, чиновники бояться експропріації награбованого», – коментували подію ліві активісти.
Loading...1 коментар

  1. Человек on

    Хорошо бы прочитать книги Анастасии Новых “Аллатра” и др. и посмотреть передачи дадут понимание этих событий

Залишити коментар