На місці колишнього військкомату підприємці від БЮТ зведуть житловий будинок

0

Виконком міської ради погодив містобудівні умови та обмеження, ПП «Будівельне агентство «Версаль», власником якого є депутат міської ради Петро Адамик, на реконструкцію будівлі на вул. Личаківській, 37 під житловий комплекс.

Мова йде про реконструкцію існуючої будівлі на вул. Личаківській, 37, якою раніше користувався Личаківський РВК. За часів Януковича, під час скорочення армії, військкомат перенесли на вул. Батуринську та об’єднали з Залізничним РВК, повідомляє сайт Леополіс.

У 2010 році приміщення продали за 3,7 мільйони гривень ТзОВ «Клуб достойних львів’ян». У 2011 році будівля перейшла до ПП «Будівельне агентство «Версаль».

Серед засновників цього підприємства кілька депутатів місцевих органів самоврядування. Зокрема, кінцевим бенефіціарним власником є Петро Адамик, депутат Львівської міськради, фракція БПП. Також, свою частку в компанії мають:

Юрій Гудима, депутат Львівської облради, фракція «Батьківщина»;
Нині покійний Тарас Коць, екс-депутат Львівської міської ради («Батьківщина»);
Мужилівський Михайло, екс-депутат Львівської облради («Батьківщина»);
Механічева Алла, приватний підприємець;
Репчак Ігор, приватний підприємець.

Згідно містобудівної документації, будівля матиме 4 поверхи, максимальною висотою 18 метрів. Функціональним призначенням цієї ділянки, згідно з зонінгом, є Ж-2 – зона малоповерхової квартирної житлової забудови.

Варто зазначити, що під час недавньої прес-конференції з приводу завершення осіннього призову військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко скаржився на відсутність приміщень для розміщення районних комісаріатів у Львові. Зараз районні комісаріати вимушені тіснитись в одному приміщенні по вул. Батуринській, район Клепарова.
Loading...Залишити коментар