На непідконтрольній території Донецької області шахтарям роздають повістки - Перший Соціальний

На непідконтрольній території Донецької області шахтарям роздають повістки

0

Гірників на території Донецької області, що знаходиться під контролем так званої «ДНР», відправляють на «військові навчання».

Як повідомляє профспілковий сайт КВПУ в окупованій Макіївці працівники шахт отримали термінові «повістки» прибути на медогляд, а потім до «військкомату» для участі в навчаннях самопроголошеної «Донецької народної республіки». Про це повідомляють користувачі соцмереж, передає «Радіо Свобода».

«При собі мати військовий квиток, паспорт, водійське посвідчення, засоби гігієни, комплект змінної білизни, нитки, голки, пайок на першу добу, мішок для зберігання особистого цивільного одягу», – йдеться в «розпорядженні», яке вручили гірникам шахт об’єднання «Макіїввугілля», розташованої на окупованій території. Повідомляється, що людей змушували розписуватися про отримання циркуляру прямо при виході з шахти на поверхню. Також наголошується, що спочатку не було уточнень, для чого «комісаріат» збирає шахтарів, але вже наступного дня після медкомісії стало зрозуміло, що їх відправлять на військові навчання.
Loading...Залишити коментар