На Одещині діти пропали в катакомбах

0

327815 травня о 19:26 до служби «101» смт. Біляївка надійшло повідомлення від чергового Біляївського РВ ГУ МВС в Одеській області, що в с. Велика Балка зникло двоє 13-річних дітей, ймовірно в катакомбах, необхідна допомога в пошуках зниклих дітей. Пошукові роботи на території населеного пункту та прилеглій території проводились з 12 години 15 травня співробітниками міліції та місцевим населенням в кількості 40 осіб результату не принесли.

Обидва хлопці, учні 6-го класу загальноосвітньої школи села Велика Балка 14 травня о 7:30 пішли до школи та до теперішнього часу не повернулись.

В катакомбах в нічний час організовано роботу 2-х груп фахівців спелеологів Одеського добровільного загону рятувальників в кількості 19 чоловік та аварійно-рятувальне відділення Головного управління ДСНС України в Одеській області у кількості 5-ти осіб.

Обстежені головні галереї в катакомбах, слідів перебування дітей фахівцями не виявлено, пошукові роботи в катакомбах 16 травня 4:40 припинено. Проводяться пошуки в житловому секторі села Велика Балка.

Подія знаходяться на контролі Головного управління ДСНС України в Одеській області.
Loading...Залишити коментар