На Одещині заворушення через вбивство дівчинки ромом

1

zavorushennya

В селі Лощинівка Ізмаїльського району на Одещині заворушення через звіряче вбивство 8-річної дівчинки. Трагедія трапилась в ніч на 26 серпня, дівчинку знайшли вранці у одному із закинутих будинків, а наступного дня за підозрою у вчиненні злочину арештували 20-річного представника ромської національності.

Це викликало ланцюгову реакцію і місцеві пішли трощити будинки інших ромів, яких вважають винними у трагедії.

Про це пише місцеве видання “Преступности.Нет”, з посиланням на “Бессарабія Інформ”.

Дівчинка 2007 року народження пропала напередодні вночі. Батьки виявили пропажу близько третьої години ночі, коли повернулися додому. Вранці бездиханне тіло дівчинки знайшов односелець в одному з покинутих будинків, розташованих поруч з будинком жертви. Тіло дитини було в синцях. Виїхавши на місце експерти-криміналісти нарахували на тілі численні проникаючі ножові поранення.

Дівчинка була з благополучної сім’ї. Сім’я характеризується як позитивна. І мати, і вітчим мають роботу.

Було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України ( «Умисне вбивство»). Чи була дівчинка зґвалтована, стане відомо після проведення експертизи. На підмогу ізмаїльським поліцейським виїхала група слідчих і експертів-криміналістів з Одеси.

Місцеві стверджують, що роми, які з’явились в селі три роки тому, регулярно вчиняють правопорушення –

займалися грабежами, розповсюдженням наркотиків, вимаганням, залякуванням місцевого населення, побиттям, а тепер ось, дійшло до вбивства дитини, що і стало для місцевих жителів останньою краплею.

За словами жителів села, незважаючи на численні звернення місцевих в правоохоронні органи, поліція на свавілля з боку ромів реагувала дуже мляво, що в свою чергу додавало їм почуття безкарності.

zavorushennya_2

 

Loading...1 коментар

  1. Сережа on

    Деканоидзе, не слишком ли много за неделю событий? может, пора домой? жду от тебя последний приказ – расформировать райотдел, который занимался (точнее, бездействовал, потакал преступникам) Лощиновкой и на передний край, в Донецкую область. а потом и самой – в отставку. вместе с Аваковым

Залишити коментар