На ПАТ «Суха Балка» продовжується тиск на профспілковців - Перший Соціальний

На ПАТ «Суха Балка» продовжується тиск на профспілковців

0Голова первинної профспілкової організації НПГУ ПАТ «Суха Балка» Сергій Барабашук повідомляє про тиск на членів профспілки та порушення трудових прав на підприємстві.

Причиною такої дискримінації може бути їх активна боротьба за справедливість, повідомляє сайт КВПУ.

Зокрема, вони вимагають безпечних умов праці, справедливої заробітної плати та виконання обіцянок роботодавця стосовно проведення заходів щодо поліпшення здоров’я гірників.

Сергій Барабашук заявив, що на «Сухій Балці» практикують принизливі обшуки. Працівників змушують роздягатися і знімати взуття. Пояснюють, що такий «превентивний захід» спрямований на запобігання крадіжок. Але застосовують його чомусь переважно до членів НПГУ.

«Обшуки можуть бути частиною політики суворого тиску на членів НПГУ, які тривають протягом кількох місяців. Однією з причин переслідування є те, що члени НПГУ пручаються корупційним схемам, що діють на підприємстві», – каже Сергій Барабашук.

Членів НПГУ можуть необгрунтовано відсторонити від роботи, або ж перевести на іншу дільницю. Лідер і його колеги відчувають психологічний дискомфорт, тому що постійно перебувають під наглядом служб безпеки підприємства і менеджерів усіх рівнів.

Кілька місяців тому за Сергієм Барабашуком було встановлено незаконний нагляд. Брехливу інформацію про нього поширювалася в соціальних мережах і на місцевих веб-сайтах. «Якщо вони діють проти нас такими брудними засобами, отже, вони бояться», – говорить Сергій Барабашук.

Голова Незалежної профспілки шахтарів України Михайло Волинець заявив: «Сергій Барабашук – один з найкращих молодих лідерів Незалежної профспілки шахтарів України. Він – чесна людина з сильним почуттям справедливості. Попри тиск та погрози, що лунають на його адресу, він продовжує боротися. НПГУ робить все можливе для захисту своїх лідерів і членів профспілки. Закликаємо всіх активістів проявити солідарність із Сергієм».
Loading...Залишити коментар