На суді Кольченко підтвердив, що підпалив офіс «Партії Регіонів»

0

Koljchenco

Затриманий більше року тому в Криму російськими спецслужбами український антифашист Олександр Кольченко сьогодні на суді в Ростові-на-Дону підтвердив свою причетність до підпалу офісу «Партії Регіонів».

Під час свого виступу Олександр заявив: «Мотивація? Матеріальні збитки партії, яка дозволила Путіну ввести війська в Україну».

Також Олександр заперечив причетність Олега Сенцова до підпалу офісу та загалом стверджував, що бачив його декілька раз в житті та не чув від нього ніяких закликів до терористичної діяльності.

Так само Кольченко заперечив свою причетність до «Правого Сектору»: «Я анархіст і антифашист за політичними переконаннями. Я не розділяю націоналістичних поглядів цієї політсили».

Далі Олександр відмовився відповідати на питання обвинувача і суду, передає Громадське-ТБ.

Нагадаємо, що Олега Сенцова та Олександра Кольченка російські окупанти захопили всередині травня минулого року. Звинувачують хлопців у підпалі офісів «Єдина Росія» (колишній офіс «Партії Регіонів») та «Російської общини Криму», намірах підірвати пам’ятник Леніну в Сімферополі. Також активістам приписують участь у «Правому секторі», хоча Кольченко під час своєї активної громадської діяльності підтримував ліві, зокрема анархістські погляди. Займався екологічною та соціальною діяльністю. Термін покарання за звинуваченнями для Сенцова може сягати 20 років ув’язнення, а для Кольченка – 10.

По всьому світу неодноразово та постійно проходять акції на підтримку Кольченко та Сенцова. Різні культурні та політичні спільноти виказують свою підтримку як моральну, так і матеріальну.
Loading...Залишити коментар