На Тернопільщині чорнобильці йдуть до адміністрації відстоювати свої права - Перший Соціальний

На Тернопільщині чорнобильці йдуть до адміністрації відстоювати свої права

0

chortkivУ Чорткові пенсіонери-чорнобильці домоглися особистого прийому Глави обладмістрації Хоптяна, щоб розповісти про те, що не отримують законні доплати до пенсій.

На прийомі голова ОДА не повідомив нічого нового, сказавши, що, мовляв, знає про проблему і пообіцяв створити у структурі Чортківської та Заліщицької районних державних адміністрацій підрозділи, які б безпосередньо займалися захистом прав чорнобильців.

«Я даю Вам слово, що у лютому у мене заплановані зустрічі із керівництвом Уряду. Там йтиметься про розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем. Під час цієї наради я підніматиму й питання, з яким Ви звернулися до мене, щоб знайти шляхи розв’язання існуючої ситуації», – запевнив тоді Валентин Хоптян.

5 лютого 2013 року Валентин Хоптян розповів Наталії Королевській про  проблему погашення заборгованості виплат чорнобильцям, згідно рішень судів в області, яка  станом на 01.02.2013 року, складає 36607,1 тис. грн.

На жаль, постановка питання не означає його автоматичного вирішення, тому поки не буде політичної волі до виплати заборгованості, годі говорити про якісь реальні результати. На разі, можна прогнозувати ще одну хвилю протестів соціально вразливих верств населення по всій Україні, у звязку з призначенням нового Міністра.
Loading...Залишити коментар