На тлі занепаду карколомна зарплата топ-менеджерів “Укрпошти” лише зростає

0

У той час, коли «Укрпошта» проводить масштабне скорочення чисельності рядових працівників, закриває представництва в селах, багаторазово піднімає ціни на свої послуги, мотивуючи всі свої дії «нерентабельністю», її керівники раптово виявилися дуже «рентабельними», особливо на тлі жебраків листонош.

У 2017 році 32 співробітника «Укрпошти» отримали зарплату, розмір якої перевищив мільйон гривень. Про це з посиланням на видання НСЖУ «Журналіст України», пише Рабком.

Так, мова йде про те, що найбільшу зарплату за 2017 рік отримав перший заступник генерального директора з фінансів Олександр Чернявський. Його працю оцінили в 6,5 млн грн за рік. При цьому ще в 2016 році його зарплата була значно меншою: близько 3,2 млн гривень за рік.

Другу за величиною зарплату отримує заступник гендиректора «Укрпошти» Олександр Перцовський. Його заробіток складає 6 млн грн на рік. При цьому в 2016 році у нього було всього 3,6 млн. Що стосується глави компанії Ігоря Смілянського, він виявився на третьому місці за рейтингом зарплат. Його заробіток склав майже 4 млн грн на рік.

Можна не сумніватися, що «ефективні менеджери», які отримують зарплату, що в десятки разів перевищує середню зарплату рядових працівників, живуть в абсолютно іншому світі. Робітничому класу ось уже 30 років потрібно зрозуміти, що думати про своє благополуччя він повинен сам, організувавшись для початку в профспілку, вимагати від керівників профспілки дій, організувати підтримку профспілки знизу. Без цих важких, але необхідних дій, все буде, як і раніше: «ефективні менеджери» збагачуватимуться, а рядові працівники працюватимуть за десятьох, отримуючи при цьому копійки. Капіталізм на дворі.
Loading...Залишити коментар