НАБУ прийшло з обшуком в ДФС

0

Співробітники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели серію обшуків у Державній фіскальній службі.

Про це повідомив головний редактор інтернет-видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов з посиланням на керівника САП Назара Холодницького.

“Дійсно, сьогодні проводяться певні процесуальні дії, але до їхнього завершення жодних коментарів і витоків інформації надаватися не буде. Я заборонив всім працівникам розголошувати будь-яку інформацію до завершення всіх необхідних заходів. Деталі будуть оприлюднені пізніше”, – процитував Бутусов Холодницького у своєму Facebook.

На сайті “Радіо Свобода” підтверджується факт обшуків. Стверджується, що вони пов’язані з неправомірним, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Сам Насіров перебуває у відомчій лікарні “Феофанія”, куди до нього приїхали детективи НАБУ і прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Те, що Насіров перебуває в палаті, підтверджують адвокати голови ДФС.

Видання пише, що в НАБУ і САП вже готова підозра для Насірова за статтею про зловживання службовим становищем.

Нагадаємо, що міністр фінансів Олександр Данилюк не проти звільнити Насірова.
Loading...Залишити коментар