НАБУ та САП затримали на хабарі працівника ГПУ

0

habar

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) разом із прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) 9 грудня викрили співробітника Генеральної прокуратури України на хабарі.

Як повідомила прес-служба НАБУ, затриманий співробітник ГПУ намагався передати хабар для впливу на результати позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності ГПУ, ініційованої НАБУ.

Перевірка здійснювалася в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактами розтрати в грудні 2015 року 1,8 млн. грн державних коштів (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України), розпочатого детективами Бюро у січні 2016 року.

За версією слідства, злочин стався шляхом укладання договорів на надання послуг по обслуговуванню між Генпрокуратурою і рядом підприємств з ознаками фіктивності.

Фото НАБУ

«Причасні до укладення цих договорів особа – чинний заступник начальника одного з відділів Генеральної прокуратури України, на думку детективів Бюро, намагався передати 5 тис. доларів посереднику для подальшого їх спрямування ніби одному з керівників Державної аудиторської служби України, про що той не знав. Чиновника ГПУ «затримали на гарячому».

Особу затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4. ст. 369 Кримінального кодексу України («Надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище»). Вирішується питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

Детективи НАБУ проводять невідкладні заходи для встановлення інших можливих співучасників злочину за розтрату.
Loading...Залишити коментар