Начальник прикордонної служби з'їздив на два дні в АТО, щоб уникнути люстрації - Перший Соціальний

Начальник прикордонної служби з’їздив на два дні в АТО, щоб уникнути люстрації

0

ato

Начальник західного регіонального управління прикордонної служби Володимир Плешко отримав статус учасника бойових дій, щоб уникнути люстрації.

Омріяний статус йому вдалось отримати після 2 днів перебування в зоні проведення АТО.

Про це розповів полковник прикордонних військ Сергій Дейнеко.

Однак, перебування начальника в зоні АТО було абсолютно формальним.

«Реально ми там були півтори дні. Він оглядав блокпости. Під обстріли ми не потрапляли, ніяких заворушок не було», – розповів журналістам ЗАХІД.НЕТ свідок, який побажав залишитися неназваним.

За словами самого Плешка, в Законі ніде не сказано, що він мав стріляти, тому набуття статусу учасника АТО вважає справедливим, а те, що його поїздка співпала в часі із вступом в силу Закону «Про очищення влади» вважає співпадінням.

Кілька років за часів правління Януковича Плешко працював заступником начальника Південного регіонального управління, а після втечі Януковича навіть очолив його. В квітні 2015 року його перевели і він отримав посаду начальника Західного управління держприкордонслужби.

Згідно положень закону про люстрацію, якщо особа в період з 2010 року до 2014 терміном більше 1 року займала певні державні посади чи була в Комуністичній партії СРСР і працювали в органах КДБ – вона потрапляє під дію люстрації.

Участь в АТО дає індульгенцію та звільняє від дії Закону.
Loading...Залишити коментар