Начальник управління обласної поліції придбав елітну нерухомість, живучи на зарплату - Перший Соціальний

Начальник управління обласної поліції придбав елітну нерухомість, живучи на зарплату

0

mokrytskyi

Начальник Управління держслужби боротьби з економічною злочинністю Головного управління Нацполіції у Тернопільській області підполковник Василь Мокрицький, який декларував лише зарплату, став 2014-2015 рр. власником комерційної нерухомості на загальну суму близько 3,5 млн. гривень.

Про це повідомляють активісти Тернопільського осередку ВО «Автомайдан».

«Саме Мокрицький, за повідомленнями місцевих ЗМІ, був ледь не найближчим помічником екс-очільника облуправління міліції генерал-майора Віктора Сака, який випустив майже півсотні куль з автомату Калашникова під час штурму будівлі міліції протестувальниками у лютому 2014 року, після чого швидко подав у відставку та втік. Більш того, із сфабрикованих даних, зібраних Мокрицьким, було порушено 19 кримінальних проваджень проти активістів Євромайдану в Тернополі», – йдеться у повідомленні.

2233

За даними, які оприлюднили активісти, Мокрицький «живе офіційно з родиною, за даними його декларації, лише на свою заробітну плату та матеріальну допомогу», але має будинок на 330 кв.м у передмісті Тернополя в елітному мікрорайоні Кутківці, по сусідству з головою Господарського суду Тернопільської області, суддею Сергієм Стопником.

44

«На сьогодні тут ціна за 1 сотку землі стартує від 1900 доларів або майже 50 тисяч гривень, загальна вартість маєтку складає мінімум 130 тисяч доларів або майже 3, 5 млн. гривень», – зазначають активісти.

Оформлений будинок, як і дві земельні ділянки загальною площею 20 соток, на тещу Мокрицького, Савку Оксану Василівну, які вона отримала рішенням сесії Тернопільської міської ради у березні 2007 року «під будівництво підприємства побутового обслуговування» після свого звернення як суб’єкта підприємницької діяльності.

7788

Основним видом діяльності приватного підприємця Оксани Савки на той час (в лютому 2015 року вона припинила підприємницьку діяльність) було «надання послуг перукарнями та салонами краси».

З нерухомості Мокрицький має лише 1/4 частину 3-кімнатної квартири в Тернополі та гараж на майже 43 кв. м.

10У декларації Мокрицького також зазначені й дві автівки: Mercedes-Benz 180C 1,8L (1997 р.в.) та Nissan X-Trail 2,0L (2011 р.в.), вартість останнього на сьогоднішній день складає мінімум 400 тисяч гривень.

110Дружина Мокрицького 2014 року не отримала жодної гривні доходу. За декларацією чиновника, вона не володіє жодним нерухомим чи рухомим майном, не має вкладів у банках та в статутних фондах підприємств.

«Проте, дані відкритих державних реєстрів свідчать про інше: у червні 2014 року вона заснувала підприємство ТОВ «МК Компані», більш відоме під назвою кафе «Parma». Внесок у статутний капітал Анни Мокрицької у товаристві становить 100 тисяч гривень, що не знайшло відображення в декларації її чоловіка за 2014 рік», – йдеться у повідомленні.

113

114

Також у 2014 році Мокрицькій ще й подарували половину комерційного приміщення з магазином та кафетерієм в центрі міста площею 86,4 кв. м.

112115

2015 року Мокрицька купила 1/2 частину ще двох комерційних приміщень, одне з яких засноване ним у лютому 2016 року і відоме як ресторан «Чайхана-Айва». Внесок у статутний капітал Анни Мокрицької в даному товаристві становить 250 тисяч гривень.

«3 жовтня 2016 року підполковник Мокрицький зліг у лікарню з невідомою «хворобою». Таким чином Мокрицький вчергове уникає проходження атестації до лав Нацполіції», – зазначили в «Автомайдані».

116
Loading...Залишити коментар