Надія Савченко провалила поліграф

0

Перевірка на поліграфі підтвердила наміри Надії Савченко влаштувати теракт у Верховній Раді.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Комісією експертів надані категоричні висновки про наявність у Надії Савченко позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать про те, що вона обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь в незаконних діях з повалення конституційного ладу і особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з висновками експертів, Савченко також обговорювала плани збройного захоплення влади і брала участь в підготовці збройного захоплення, підшукувала та перевозила зброю. Розроблені плани народний депутат обговорювала з Володимиром Рубаном, Олександром Захарченко, Тимофєєвим А. Ю.

“Надія Савченко обговорювала зі спільниками плани вбивства вищого керівництва країни, в тому числі особисто розподіляла ролі в замахах. Нею був розроблений чіткий план вбивства, вона домовлялася зі спільниками, хто і що повинен робити під час замаху … Поліграф також показав, що Савченко готувалася здійснити теракт в урядовому кварталі і приміщенні Верховної Ради”, – наголошується в повідомленні СБУ.

Разом з тим експерти не виявили позитивних психофізіологічних реакцій на питання, поставлені стороною захисту, зокрема: чи хотіла Надія Савченко змінити владу в Україні конституційним способом; чи вважає вона діяльність Президента, народних депутатів, прем’єр-міністра, секретаря РНБО, членів Кабміну, керівників політичних партій злочинною.

При цьому в СБУ зазначили, що у зв’язку зі свідомою протидією Надії Савченко проведення експертизи з використанням поліграфа комісія експертів не змогла поставити нардепу всі питання, а проведення експертизи було припинено.

Варто відзначити, що нардеп вже один раз переривала голодування для проходження поліграфа – в квітні (на три дні – 13, 14, 15 квітня). 17 квітня вона пройшла судово-психологічну експертизу з використанням поліграфа.
Loading...Залишити коментар