«Нафтогаз» стверджує, що не винен у постачанні неякісного газу

0

Gas Burner

«Нафтогаз» стверджує, що не винен у тому, що у окремих споживачів газові конфорки починають горіти червоним або жовтим полум’ям. Про це сказано в повідомленні на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Facebook.

«Коли газова конфорка починає горіти червоним або жовтим полум’ям, а улюблений чайник – довго закипати, більшість людей одразу уявляють зловмисних хіміків з Нафтогазу, які «бодяжать» блакитне паливо і заробляють на цьому шалені гроші. Спростовуємо міфи.

До речі, виявилось, що причини для хвилювання власники плит, конфорки яких горять червоним або жовтим полум’ям, таки мають.

Колір полум’я в газовій плиті залежить зовсім не від складу газу, а від чистоти газової плити і достатньої кількості повітря. В ідеально відрегульованій конфорці газ горітиме рівномірним синім полум’ям.

Червоний колір вогню у конфорці свідчить про підвищене виділення окису вуглецю, що може призвести до отруєння чадним газом. Тому, якщо газ горить червоним кольором і газова колонка гасне, слід негайно викликати майстра.

Жовтий колір – в приміщенні недостатньо кисню при його згорянні, або форсунка закоптилася, або забруднена газова конфорка, або на кухні погана вентиляція.

Тож, помітивши порушення забарвлення вогню, не згадуйте лихих «бодяжників» з Нафтогазу, а звертайтесь до майстра, який зможе відрегулювати плиту, почистити газову колонку, відрегулювати повітряний затвор в котлі, замінити форсунок пальника».

Loading...Залишити коментар