Нардеп піддав небезпеці школярів

0

Депутат Верховної Ради України від фракції БПП Дмитро Голубов, який нещодавно відзначився законопроектом про заборону абортів, знову потрапив в скандальну історію.

Учні молодших класів одеської школи №15 отримали стіки з медом від благодійного фонду нардепа Дмитра Голубова, пише 048.

Як повідомили журналістам стурбовані батьки, політична агітація відбувалася прямо в школі, без згоди батьків. Політик використав адмінресурс – солодощі видавалися школярам з рук їх же вчителів.

Відзначимо, що кожен учень отримав по 5 стіків на руки. Дітей попереджали, що деякі упаковки можуть виявитися порожніми, без наповнювача.

Стіки були жахливо липкими, дітям сказали дістати з рюкзаків целофанові пакети, у кого їх не було, викладачі пропонували звернути їх в обкладинки від зошитів.

Усередині дійсно виявився мед – небезпечний алергічний продукт, який дозволений далеко не всім дітям.

048 попросив коментар з приводу цього у глави міського департаменту освіти і науки Олени Буйневіч. Журналісти запитали у чиновника, хто це взагалі дозволив? Чому політична агітація допущена в навчальному закладі? Чому сильний алерген видавався дітям без дозволу батьків?

Буйневіч повідомила: «Без дозволу батьків видача чого-небудь дітям – порушення, з’ясуємо».
Loading...Залишити коментар