Нардеп Розенблат похвалився бурштиновим подарунком від “братви”

0

Народний депутат, раніше від Блоку Петра Порошенка, Борис Розенблат, якого також називають главою української “бурштинової мафії”, виклав у своєму Facebook фото з величезним шматком бурштину, у якому забальзамований древня ящірка.

У соцмережах обурються, мовляв, депутат вже не просто не приховує незаконний видобуток бурштину на Житомирщині, але й хизується ним.

Нагадаємо, у червні 2017 НАБУ розкрило корупційну схему народних депутатів з нелегального видобутку бурштину в Північно-Західних областях України — Поліському бурштиноносному районі. За словами директора НАБУ Ситника, видобуток бурштину і його подальша реалізація через офшорну фірму сестри Розенблата мав здійснюватись під виглядом рекультивації земель Житомирської області.

11 липня Верховна Рада України зняла недоторканність з Розенблата та Максима Полякова. У діях Розенблата слідство вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництво на загальну суму 280 тис. доларів, у діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництво на суму 7,5 тис. доларів.
Loading...Залишити коментар