Нардеп заступився за громадську активістку із Запоріжжя, яку утримують у психлікарні

0

f_2715700871373621245Народний депутат від «УДАРу Віталія Кличка» Валентин Наливайченко протестує проти свавілля та беззаконня з боку правоохоронних органів та головного лікаря обласного психдиспансера  в Запоріжжі стосовно Раїси Радченко.  Депутат вимагає захистити ветерана праці та профспілкову активістку Раїсу Радченко, яку затримали і примусово помістили в психіатричну лікарню.

Наливайченко направив депутатський протест проти свавілля правоохоронних органів та головного лікаря обласного психоневрологічного диспансера  у Запоріжжі до мера міста, міністра внутрішніх справ та обласного прокурора. «Протестую і вимагаю невідкладно відновити законні права громадянки Раїси Радченко. Відокремлення матері від доньки, погрози та психологічний тиск на адресу громадянок, завдання тілесних ушкоджень доньці та онуці затриманої, 5-річній дитині-інваліду, позбавлення права на юридичний захист –  це кримінальні правопорушення. Це єжовщина сьогодні в Запоріжжі», – наголошується у депутатському протесті.

Крім того, Наливайченко направив депутатське звернення до Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської,  щоб вона особисто втрутилася у ситуацію – щоб родина була возз’єднана, були відновлені права та в судовому порядку оскаржені зухвалі дії проти Раїси Радченко.

Депутат також направив звернення до Генпрокурора України щодо негайного вжиття заходів прокурорського реагування для суворого покарання службовців, які грубо погрожували та завдали тілесних ушкоджень жінці та дитині. «Неприпустимо, щоб в Україні проти мирних громадян застосовували репресії єжовської епохи – відокремлення матері від дитини з викручуванням рук, чорними воронками, примусовим поміщенням в психлікарню за пособництва головлікаря диспансера. Такі  дії є злочинними і в національному, і в міжнародному законодавстві. Вони давно засуджені усім цивілізованим світом», – наголошує депутат.

Наливайченко особисто поспілкувався з донькою Раїси Радченко. Родині організована юридична та інша допомога.
Loading...Залишити коментар