Нащадки бандерівців не хочуть воювати за панів - Перший Соціальний

Нащадки бандерівців не хочуть воювати за панів

1

mobilizacija2

В селі Хітар на Львівщині з близько сотні чоловіків ніхто не отримав повістки – військовозобов’язані або пішли добровольцями, або виїхали на заробітки.

Через це голові сільради загрожує тюремний термін, адже у Військовій прокуратурі західного регіону України вважають, що голова не надав достатніх доказів відсутності своїх односельчан. Натомість жінки в Хітарі стверджують, що голова ходив по хатах разом з представниками із військкоматів і не його вина, що чоловіки змушені виїздити на заробітки, щоб прогодувати сім’ї.

Військові прокурори звинувачують селян у непатріотизмі, на що нащадки вояків УПА, яких в селі багато, мають теж відповідь.

«Пани панували колись, вони ж і панують. То нема чого йти у ту армію!», – каже Ганна, батько якої був загинув у 1947 році в лавах УПА.

«В нас іде війна за мільярди і мільйони ахметових, коломойських і їм подібних. Не може ж такого бути, щоб одна сторона стріляла, а друга сторона дивилася і чекала коли якась сліпа куля влучить в нього», – каже місцевий вчитель історії.
Loading...1 коментар

Залишити коментар