НАТО все одно розпадеться, – кандидат у президенти Франції

0

fransua_de_rugi

На зміну НАТО повинен прийти інший союз – Європейський військовий альянс, оскільки Північноатлантичний блок у будь-якому випадку розпадеться, вважає один кандидатів у президенти Франції.

“Європа повинна проявити себе, оскільки з одного боку — Росія Володимира Путіна, з іншого — США Дональда Трампа. І тому я пропоную замінити НАТО європейським військовим альянсом, оскільки НАТО у будь-якому випадку розпадеться, як заявив Дональд Трамп. На жаль, Дональда Трампа треба приймати всерйоз”, — сказав кандидат в президенти Франції, лідер Екологічної партії Франсуа де Рюжі у дебатах на каналі France2.

Раніше в інтерв’ю європейським ЗМІ Трамп назвав НАТО важливою, але “застарілою” організацією, де тільки п’ять країн несуть покладені витрати, а інші не платять те, що повинні платити”.

Раніше президент США Барак Обама повідомив про прихильність Дональда Трампа зобов’язанням Сполучених Штатів у рамках НАТО.

“У розмові зі мною обраний президент висловив серйозний інтерес в тому, що стосується підтримки наших стратегічних інтересів. І одне з його послань, яке я можу привести, – це його прихильність НАТО”, – заявив Обама після зустрічі з Трампом у Білому домі 14 листопада.

Вибори президента Франції відбудуться в квітні 2017 року, другий тур призначено на травень поточного року. Згідно з опитуваннями, представники правих сил випереджають за популярністю кандидатів від лівих партій.

Як повідомлялося раніше, найбільш високі передвиборчі рейтинги у Франції мають кандидат від ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен і член партії «Республіканці» Франсуа Фійон. Обидва кандидати висловлювалися на користь зближення Франції з Росією.

Раніше лідер французьких ультраправих, кандидат у президенти Марін Ле Пен заявила, що анексія українського Криму Росією “не була незаконною”. У зв’язку з цим Служба безпеки України надіслала лист на адресу МЗС з приводу заборони в’їзду кандидату в президенти Франції Марін Ле Пен в Україну.

Франсуа Фійон здобув перемогу в другому турі попереднього голосування (праймеріз) правої партії «Республіканці».

Зазначимо, що у своїх публічних виступах Фійон виступав за збереження і оновлення Європейського союзу і за більшу інтеграцію Франції в економіку ЄС. Він також заявляв про необхідність скасувати санкції проти Росії.

Крім того, кандидат на пост президента Франції Франсуа Фійон вважає Київ винним у ситуації на Донбасі.
Loading...Залишити коментар