Нацполіція отримала знижки на автомобілі

3

politsiya-prius-avariya-10jpg

Національна поліція України отримала документальне підтвердження про надання знижки корпорацією Mitsubishi Motors на автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Додаткова угода до договору передбачає зниження ціни для української поліції на 13%, що в абсолютних цифрах дає економію 124 млн грн. Підсумкова вартість одного автомобіля становить за фактом 47500 дол США. Таким чином, за попередніми розрахунками, Нацполіція отримує можливість закупити додатково близько 90 автомобілів», – написав Аваков.

Нагадаємо, станом на 21 липня 2016 року патрульні поліцейські м.Києва розбили 160 службових автомобілів Toyota Prius. При цьому, всього патрульні отримали в своє розпорядження 235 Пріусів. Таким чином, поліцейські розбили 68% свого автопарку.
Loading...3 Comments

  1. Pingback: Нацполіція отримала знижки на автомобілі | 30 секунд

  2. Велосипедист on

    А что Приусы уже заканчиваются? Уже нечего бить? Ну Митсубиши покруче, интересно на сколько их хватит? Не лучше посадить их на Ланосы или Таврии – и металлолом будет сдавать и ездить научатся

  3. Не розумію, навіщо поліції такі дорогі авто (651 гибридный кроссовер Mitsubishi Outlander PHEV $58,6 тыс. за один автомобиль). Ми що, багата країна? На хвилинку напомню, що мінімальна пенсія в Україні 45 $. Українському пенсіонеру потрібно працювати 108 років, щоб зібрати цю суму на одне авто, при цьому не їсти та не одягатись. Здається мені – це якісь неправильні реформи…

Залишити коментар