Навіщо фейкомети популяризують російського актора?

0

Низка маловідомих інтернет ЗМІ, який відносять до штибу т.з. фейкометів, розповсюджують публікацію російського актора Дмитра Дюжева, відомого роллю у серіалі “Бригада”, в якому він вибачається перед українцями за дії влади Російської Федерації. 

Щоправда, зробив таку заяву актор ще у 2014 році. З того часу його слова ніким не згадували, проте заява 4-річної давності почала активно поширюватися у соцмережах саме зараз – після того, як актор у восени з’явився у списку “Миротворця” за незаконні відвідини окупованого РФ Криму.

Тож для чого жовті видання, котрі регулярно публікують неправдиву інформацію, яка по змісту явно підіграє інтересам російської пропаганди, раптово почали відбілювати репутацію актора в очах українських громадян? Можливо, незабаром на екранах українців з’явиться фільм або серіал за його участю?

Нагадаємо, у 2014 році російський актор Дмітрій Дюжев написав на своїй сторінці у ВКонтакте пост, у якому зізнався, що йому соромно за те, що робить його російська влада та вибачився перед українцями.
Loading...Залишити коментар