Найбільші забруднювачі планети

0

Головними виробниками пластикового сміття в світі є Drink-компанії Coca-Cola, PepsiCo і Nestle.

Про це пише Reuters, передають Букви.

Так, волонтери руху Breakfreefromplastic і Greenpeace організували 239 пластикових чистки в 42 країнах по всьому світу і провели аудит 187 000 шматків пластмасового сміття.

За інформацією Greenpeace, найбільший виробник безалкогольних напоїв у світі Coca-Cola також є найбільшим виробником відходів, з пластмасовим сміттям Coke, знайденим в 40 з 42 країн.

Найбільш поширеним типом пластика, який був знайдений, був полістирол, який входить в пакувальні і пінні кавові чашки, і ПЕТ, який використовується в пляшках і контейнерах.

“Ми поділяємо мету Greenpeace по ліквідації відходів з океану і готові внести свій вклад у вирішення цього важливого завдання”, – відзначили в Coca-Cola.

У свою чергу в компанії Nestle повідомили, що визнають цю проблему і докладають всіх зусиль для усунення неперероблюваних пластмас. Компанія також вивчає різні пакувальні рішення і способи полегшення рециркуляції і усунення пластикових відходів.

За інформацією Reuters, PepsiCo коментарів не надала.

Відзначається, що всі три компанії заявили, що до 2025 року вся їх упаковка буде перероблятися, компостуватися або розкладатися.
Loading...Залишити коментар