Найєм не зможе взяти участь в конкурсі на голову Нацполіції - Перший Соціальний

Найєм не зможе взяти участь в конкурсі на голову Нацполіції

1

mustafa

Народний депутат Мустафа Найєм не зможе взяти участь в конкурсі на посаду голови Національної поліції, оскільки він не відповідає критеріям, які встановлені для конкурсантів.

Про це розповів член конкурсної комісії Євген Захаров, поінформували «Українські новини».

Він зазначив, що прийом документів від претендентів на посаду голови Нацполіції буде тривати до 8 січня 2017 року, однак є певні критерії, згідно яких претенденти на посаду голови Національної поліції повинні мати повну загальну юридичну освіту (фахівці або магістри, але не бакалаври), стаж роботи в галузі права не менше семи років після отримання диплома, і п’ять років управлінського стаж

Член комісії додав, що вимоги досить жорсткі і не всі кандидати, які публічно заявили про намір взяти участь в конкурсі, зокрема, депутат Найєм, їм відповідають.

«Він юристом не працював, він весь час працював журналістом. Я був здивований, що він буде подавати документи (на конкурс). Це фактично напрошуватися на те, що його документи взагалі не будуть розглядатися. Йому відразу ж відмовлять. Ну навіщо так робити, я не розумію: для піару, для скандалу?», – сказав Захаров.

Водночас він спрогнозував велику кількість учасників конкурсу на посаду голови Нацполіції.
Loading...1 коментар

  1. Это понятно, что командовать полицией должен высокодипломированный и опытный юрист…но …как же тогда у нас умудряется “командовать” Генеральной прокуратурой опытный журналист ???!!!

Залишити коментар