НАЗК каже, що забрати в "Свободи" незаконні 2,4 мільйони - неможливо - Перший Соціальний

НАЗК каже, що забрати в “Свободи” незаконні 2,4 мільйони – неможливо

0

Національне агентство з запобігання корупції (НАЗК) констатує неможливість конфіскації судом 2,357 млн. грн. внесків на рахунки політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” у зв’язку із закінченням строку притягнення до відповідальності.

Про це повідомляють “Українські Новини” з посиланням на інформцію керівника департаменту НАЗК з питань запобігання політичній корупції Романа Смика.

За його словами, в понеділок суд повинен був розглядати справу про конфіскацію внесків на рахунки партії.

“Воно (засідання суду) завершилося, не встигнувши початися. Надали клопотання, що головний бухгалтер ВО” Свобода “(Ярослав Пелешак) знаходиться в лікарні, і просили перенести засідання на дату, коли він одужає”, – сказав він.

У той же час Смик зазначив, що 5 вересня спливає термін притягнення Пелешака до відповідальності.

“В кращому разі його (Пелешака) можуть визнати винним, але ніяких стягнень з нього не буде у зв’язку із закінченням терміну”, – додав він.

Смик повідомив, що суддя по справі була 1,5 місяця у відпустці, а попереднє засідання у справі відбулося ще в липні.

НАЗК виявила порушення порядку внесків в підтримку “Свободи” на основі аналізу звіту за 4-й квартал 2016 року.

Зокрема, були виявлені невідповідності між прізвищами осіб, які здійснювали грошові внески, в звіті партії і в банківських виписках.

НАЗК виявило, що 11 платежів на загальну суму 2 330 900 гривень були внесені протягом листопада-грудня 2016 року в касу банку головним бухгалтером партії Пелешаком.
Loading...Залишити коментар