Нетаньяху заявив, що палестинцям потрібно змиритися щодо Єрусалиму

0

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що палестинцям потрібно “постати перед реальністю” і прийняти Єрусалим як ізраїльську столицю, щоб рухатися в напрямку встановлення миру в регіоні.

Таку заяву він зробив після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном в Парижі, інформує ВВС.

Нетаньяху заявив, що Єрусалим був столицею Ізраїлю протягом 3 тисяч років і “ніколи не був столицею ніякого іншого народу”.

Він також назвав “абсурдним” будь-яке заперечення “тисячолітньої зв’язку єврейського народу з Єрусалимом”.

“Це можна прочитати в дуже хорошій книжці – називається вона Біблією. Це можна прочитати і в історії єврейських громад в наших діаспорі. Де ще може бути столиця Ізраїлю, якщо не в Єрусалимі?” – підкреслив Нетаньяху.

Нагадаємо, днями Президент США Дональд Трамп оголосив про рішення визнати столицею Ізраїлю Єрусалим, що викликало неоднозначну реакцію по всьому світу. Так лідер угруповання ХАМАС Ісмаїл Ханія закликав до нового повстання проти Ізраїлю, а канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що Федеральний уряд не підтримує позицію Трампа тому що статус Єрусалима може бути вирішений тільки в рамках формули двох держав (Палестини та Ізраїлю, – Ред.). Крім того наслідком заяви Трампа щодо визнання Єрусалиму столицею Ізраїля стали протести палестинців, які переросли у зіткнення з військовими Ізраїлю
Loading...Залишити коментар