Невиконання наказу керівництва рятує життя в зоні АТО

0

ato

АСолдат контрактник з 28-ї механізованої бригади Сергій Постоленко стверджує, що через керівництво та бардак в його частині багато військових переходять в інші підрозділи та батальйони.

Прибувши із зони АТО у 20-денну відпустку, Сергій вирішив розповісти сайту 048.ua про ситуацію, яка склалась в його частині.

«Я контрактник 28-ї бригади, з березня місяця був на Донбасі. Контрактників в 28-й дуже мало, тому що ставлення керівництва – гірше нікуди. Уже в березні ми були у Світлому, потім захищали Луганський аеропорт», – розповідає солдат.

Ще гірша ситуація склалась у питаннях компетенції командування, як стверджує контрактник, практично невиконання наказів часто рятує життя вояків.

«В АТО була Амвросіївка, потім декілька сіл і Савур-Могила, потім Іловайский котел. Виходили ми з котла без наказу, самі. Начальство сказало: «Стійте», а пацани сказали: «Загинемо», ми виходили самостійно», – розповів Сергій Постоленко журналістам.

Нагадаємо, що вояки з зони АТО часто стверджують, що після наказів про передислокацію в певну прифронтову зону військові часто одразу попадають під артобстріл. Відомі випадки, коли військові, отримавши наказ про передислокацію, не поспішали цього робити, після чого місце, на якому вони б мали розташуватись в певний час, почали обстрілювати ворожою артилерією.
Loading...Залишити коментар