Незадоволення населення може призвести до передчасних виборів

0

За даними Національної розвідки США, Україні загрожують внутрішні потрясіння, якими готова скористатись Росія, щоб підірвати нинішню прозахідну орієнтацію офіційного Києва.

Про це йдеться у письмовій доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса. Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США, яка була надана ним Сенатському комітету з питань розвідки, де у вівторок відбулися слухання на тему глобальних загроз з якими стикаються Сполучені Штаті, повідомляє Голос Америки.

У документі перелічено чинники, які загрожують економічному відродженню України і можуть потенційно призвести до змін у її закордонній політиці.

“Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів”, – наголошується у доповіді.

Також в документі йдеться, що лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити Президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019-го року. Раніше директор Національної розвідки США Деніел Коутс заявив, що протягом наступного року Росія буде проводити більш потужні кібератаки і, очевидно, застосує їх проти України.
Loading...Залишити коментар